top of page
Modern Çalışma Alanı

SONETROL ENERJİ SANAYİ VE TİCARET AŞ.

 

2003 yılından 2016 yılına  kadar  Güneş Enerji  sektörünün içerisinde farklı kurumsal firmalarında (Özellikle Ezinç  ve Ödül Solar A.Ş. de) yöneticilik yapmış kişiler tarafından 2016 yılında kurulmuş bir firmadır. İlk olarak Limited Şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız, gün geçtikçe büyümüş daha sonrasında Anonim  Şirket Seviyesinde  faaliyetlerine  devam etme kararı almış ve faaliyetlerine bu şeklide devam etmektedir.  SONETROL SOLAR ENERJİ & EPC markası  altında faaliyet  gösteren şirketimiz, yurt içi ve  yurt dışı  birçok Solar Enerji projelerin de Üretici ve Uygulamacı olarak EPC (Engineering Procurement and Construction) şirketi olarak  faaliyet  göstermektedir.

 

Firmamız, Güneş'ten Elektrik  Üretim Sistemleri konusunda aşağıdaki faaliyetleri siz değerli müşteri ve  yatırımcılarımıza sunmaktadır On Grid Şebeke Bağlantılı Arazi ve  Çatı  Üstü GES  Yatırımlarının  Projelendirilmesi, Uygulanması, Satış  Sonrası Hizmetlerinin verilmesi, bu  bağlamda;

Fotovoltaik  Panel Satışı ve  Uygulaması, 

Merkezi  ve  String İnvertör Satışı ve  Uygulaması, 

Köşk ve Direkt Tipi Trafo Satışı ve Uygulaması,

AG & OG Elektrik Pano İmalatı, Satışı ve Uygulaması  

Taşıyıcı  Konstrüksiyon imalatı, Satışı ve Uygulaması

Solar Kablo, Bağlantı  Ekipmanları, Satışı ve  Uygulaması konularında  faaliyet göstermektedir.

 

İlave olarak Offgrid  (Şebeke Bağlantısız Akülü) Sistemlerin imalatı (SOLARPACK markası ile), satışı ve uygulaması, Solar Sulama  Sistemlerinin anahtar teslim imalatı, satışı ve uygulaması konularında da  faaliyet göstermektedir.     

 

Ayrıca firmamız  Solar Termal Sistemler  konusunda da  faaliyet göstermektedir.

Bu bağlamda  Sonetrol olarak  solar termal sistemler konusunda proje hazırlama,  danışmanlık ve  müşavirlik  hizmetleri verme, malzeme üretimi, tedariki ve  saha uygulama hizmetleri,  satış sonrası  teknik servis hizmetleri  olarak  faaliyetlerini  sürdürmektedir. Firmamız  Isı Transfer  Sıvıları  konusunda üretim yapmakta olup,  başlıca  olmak  üzere Organik esaslı ELC  long life Antifriz,  Klasik İnorganik  Antifriz,  Propilen Esaslı   Solar Sıvı ve  Kombi  Sıvısı  konusunda  imalat  ve  satış, satış sonrası hizmetler konusunda faaliyetler göstermektedir.

Farkımız
geliştirdiğimiz projelerimiz & çözümlerimiz...

Hakkımızda 

Şirket İkonlar.png

Sonetrol olarak,  bir çok ulusal ve  uluslar arası firma ile çeşitli sektörlerde iş ortaklığı yapara siz değerli  yatırımcılarımıza  bu  firmaların ürünlerini sunarak, EPC faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.     
Sektörel bazda iş ortağı olarak çalıştığımız firmalar ve  iş  kalemlerimiz siz değerli yatırımcılarımıza sunulmuştur. 

bottom of page