top of page
Solar Kontrol,.jpg

HVAC & Solar 

Otomasyon Sistemleri

Modern ısıtma teknolojisi akıllı

kontrol cihazlarına ihtiyaç duyar...

Tükenebilir kaynakların ve iklim korumasının sürdürülebilir kullanımı, zamanımızın en büyük zorlukları arasındadır. 

Uluslararası ısıtma,  soğutma  ve  güneş enerjisi endüstrisinin bir ortağı olan SONETROL, müşterilerimiz için ısıtma ve soğutma sistemlerini enerji tasarrufu sağlayan, konforlu,  kullanıcı dostu, sistemlere dönüştüren, akıllı sıcaklık kontrol cihazları geliştirerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. 

 

SONETROL kontrol üniteleri, yüksek fonksiyonel derinliği kolay kullanımla birleştirir. Bu durum, hızlı ve doğru devreye alma ve düşük bir destek ile zaman ve para tasarrufu yapmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tasarımdan uygulamaya kadar, hVAC endüstrisindeki ürün yöneticileri için güvenilir bir çözüm noktasıyız. İster özelleştirilmiş seriler şeklinde sunulmuş kontrol cihazlarımız olsun,isterse sizin isteğinize uygun özel tasarlanmış  ürünler olsun: birlikte ürünlerimizin başarılı 
ve  tüm dünyada güvenle kullanılmasını  sağlamak en önemli edefimiz olacaktır. 

Sorel 3.jpg
sorel 2.jpg
sorel 2.jpg
sorel 2.jpg
sorel 2.jpg
sorel 2.jpg
sorel 2.jpg

HVAC ve Solar Hidrolik Pompa Kiti 

Bir güneş enerjisi sisteminin verimliliğini etkileyen en büyük unsur, sistem kontrolünün diğer enerji kaynakları ile entegrasyonu doğru yapılması ile sağlanır. 


Farklı bileşenler den beklenen sistemin performansını, tesisatın enerji performansını, yetersiz veya tamamen etkili olmayan bir hidrolik  kontrol sistemi ile yapmak, sistemin uzun vade de verimsiz çalışmasına  sebep olmaktadır.

Güneş enerjisi sistemlerinin üretimindeki BRV sektör tecrübesi ve günümüzün şık yalıtımına entegre edilen modern kontrol üniteleri 
sayesinde, ModvSol güneş enerjisi tesisatınızın tüm fonksiyonlarını kolay ve direkt bir şekilde yönetmektedir. (1 veya 2 güneş kolektör gruplu, 1 veya birkaç boyler depolama tanklı ve  yüzme havuzu, geri dönüşümlü sistemler vb.) için maksimum güvenlikle en iyi termal performansı sağlayan cihazlar siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

BRV pompa grubu üniteleri, lejyoner hastalığının da önlenmesini sağlar. 

BRV .jpg
brw.png
wwww.png
bottom of page