top of page

SONETROL
ELC Long life Antifriz 

SONETROL ELC Long Life Antifriz, organik kimya teknolojisi  ile  üretilmiş, üstün, kaliteli,  uzun ömürlü, konsantre, bir sıvıdır. Her türlü araçlarda dört mevsim  kullanılmak üzere geliştirilmiş olup, bor, amin, nitrat, nitrit, fosfat ve  silkat içermeyen formülasyonu  ile çevreci bir üründür. 

 

Araçlarda ve Sistemlerde  kullanılan Bakır, pirinç, demir çelik ve alaşımlı alüminyum parçalarından oluşan sistem elemanların da güvenle kullanılır.

 

 

 

Organik Kimya.png
Sıcaklıklar.png
ELC_Yazı.png
ELC 2.png

Sonetrol ELC Long life  Antifriz  organik kimya  teknolojisi  ile üretilmiş olup  su  ile  karıştırılarak sistemde kullanıldığında; sistemde dolaşan akışkanın soğuk günlerde donmasını  ve  sıcak günlerde kaynamasını (köpürmesini)  önlemektedir.  Uzun  süre  
sistemi, korozyona  ve  donmaya  karşı  etkin  bir  biçimde koruması  ve sistem  verimliliğinin  artması  için  güneş enerjisi sıvısı uygun oranda kullanılmalıdır.

Güneş  enerjisi  sıvısı  arıtılmış  veya  yumuşatılmış su ile kullanılmalıdır. Alüminyum Radyatörler dahil olmak  üzere  tüm  ısıtma  ve  soğutma  sistemi parçaları ve sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.

Isıtma ve  Soğutma  sistemlerinde elektroliz oluşumunu engeller. Soğutma  sistemlerinin verimini artırarak motorun  hararetini düşük tutar ve ömrünü uzatır. Sirkülasyon pompasının verimli çalışmasını sağlar

 

 

 

ELC Sertifikalar.png
ELC Ambalaj.png
CLS.png

CLS
Klasik Antifriz

KOMBİ.png

Kombi Sıvısı

(Propilen Glikol)

SOLAR.png

Solar Sıvısı

(Propilen Glikol)

TEMİZLEME.png

Kollektör Yüzey Temizleme  Sıvısı

bottom of page