top of page
HCC.png
ce tüv.png

HCC Serisi 

Dış Hava Kompanzasyonlu 
Otomasyon Kontrol Panelleri

Sonetrol  olarak Isıtma ve soğutma konusunda tek bir kaynaktan çok çeşitli uygulamalar için akıllı çözümler sunuyoruz. Projeniz için doğru otomasyon cihazıları ile  en optimum ürünü, en ekonomik şekilde size sunarak proje girdi  maliyetlerinizi  düşürerek fayda sağlıyoruz.

HCC Dış Hava Kompanizasyonlu Otomasyon Kontrol Panellerinde 'de, önceden tanımlanmış hidrolik program şemaları bulunmaktadır.  Bu hidrolik  program  şemalarına  göre  otomasyon uygulamaları yapılabileceği  gibi, ancak cihazlar da bulunan serbest röleler sayesinde kolayca ve esnek bir şekilde program genişletilebilmektedir. Uygulama şekline  göre cihaz da  daha fazla röle çıkışı veya ilave data sensör  girişi  yapılarak seçilen programın gerektirdiği  durumlar cihaz da kullanılarak kalan çeşitli ek fonksiyonlara atama yapılarak farklı kombinasyonlar 
cihazda üretilebilmektedir.

Kullanıcı daha sonra ilgili ayar ve parametreleri adım adım ilerleyerek kolay bir şekilde ayarlayabilmektedir.

 

Girişler / Çıkışlar       

HCC Giriş Çıkışlar.png

Bağlantı Özellikleri

HCC Bağlantı Özellikler.png

Menü Dil Seçenekleri

Menü Dil Seçenekleri.png

Genel Özellikler

SONETROL tarafından sunulan HCC Isıtma Sistemi Otomasyon Kontrol Cihazları: çok yönlü fonksiyonlara sahip, kullanım kolaylığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Cihazlarda bulunan Kurulum Sihirbazı sayesinde, kolay şekilde devreye alınabilmektedir. Cihazımız Her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. 

HCC 2.png

Teknik  Özellikler

Genel_Teknik_Özellikler.png

Bazı Hidrolik Varyosyon Program Tipleri

Hidrolik VaryasyonlarHCC.png

MHCC & XHCC Kontrol Panelleri (Karmaşık Isıtma Devreleri İçin)

Bağımsız bir kontrolör olarak kullanılmasına ek olarak, MHCC cihazı , diğer SONETROL cihazları ile CAN- Bus veri yolu üzerinden ağa bağlanabilir. Örneğin, Aynı dış mekan sensörüne XHCC  cihazı ile birlikte MHCC cihazıda erişenbilir. Daha önce ayarlanan değerin altına düştüğünde ısı kaynağını  devreye alarak, talep eden ilave karma ısıtma devresi destekleyebilir. Bu  durum  karmaşık ısıtma devrelerini  

bivalent şekilde kontrol etmeyi sağlar.

hcc_şema.png

XHCC standart kontrol şeması: Güneş ile Kombine boylere, ilave MHCC ile Gaz Kazanı 1.Isıtma devresi ve 2.Isıtma devresi eklemesi yapılmıştır.

XHCC standart kontrol şeması: Güneş ile Kombine boyler, Sıcak Su Depolama, gaz kazanı ve ısıtma devresi üzerinden,ilave MHCC ile  2. Isıtma devresi eklemesi yapılmıştır. 

XHCC standart kontrol şeması: Güneş ile Kombine boyler, Sıcak Su Depolama, gaz kazanı ve ısıtma devresi üzerinden,ilave MHCC ile  2. Isıtma devresi eklemesi yapılmıştır. 

SONETROL Connect - İzleme, Analiz, Uzaktan Erişim

S Connect.png
bottom of page